niedziela, 12 kwietnia 2020

Fioletowa wata


Wykorzystałam: Papiery Lacy Sunset 4, kwiatki, ptasia tekturka i napis od Rapakivi, tekturka z girlandami od Snip Art oraz pół perełki Anita's.



Kartkę zgłaszam na wyzwanie: 


Pozdrawiam


niedziela, 5 kwietnia 2020

Mummy double

Żeby śmiech zagościł na twarzach naszych mam... chociaż malutki taki

Wykorzystałam: First Edition Paper: Paradise Crush, tekturki od Snip Art, perełki w płynie, wstążka Lidl, baza do kartki Rapakivi.

  
  
  

Kartki zgłaszam na wyzwanie 
Pozdrawiam

piątek, 27 marca 2020

Zielono dookoła

Wiosna idzie, czuje to w kościach... no aż wszystko się chce:)

Karteczka wprawdzie komunijna a idąc utartymi szlakami powinna być niebieska, no a przynajmniej biała, a u mnie wyszła zielona. Mama powiedziała ze jest oryginalna:D ale czy to znaczy ze ładna... hmm

Wykorzystałam: okrągłą ażurową tekturką od Snip Art, pokrytą białym proszkiem do embrossingu, zielony papier w pasy oraz wycięte kwiaty: "We R Memory Keepers: Chalkboard", tasiemka z Lidla (znowu) oraz perełki różniste.



Kartkę posyłam na wyzwania:



Pozdrawiam

Kwiaty ojczyste

Jutro ślub.

Miało być tak pięknie a tu klops, nie może przyjść więcej niż 5 osób...


Wykorzystałam: bazę kwadratową w kolorze ecru oraz większość kwiatów od Rapakivi, papier w kwiaty - użyty zarówno jako tło kartki jak i przy produkcji pudelka: Simply Creative: Floral Notes, tekturka z napisem od SnipArt, babcina koronka (babcia krawcowa, wiec miała tego towaru:), mgiełka kredowa od 13arts, poza tym perełki, guziczki i poł azurowego motylka, ale skąd ja go mam to za Chiny niemoge sobie przypomniec.





Karteczką pragną zglosić na wyzwania




Dziękuje za odwiedziny

Pozdawiam

sobota, 21 marca 2020

Pół na pół dla Taty

Kojarzycie Dwie Twarze z Batmana?
Tak mi ta kartka wygląda własnie... no tak trochę... 

Wykorzystałam: papier w czarne pasy kolekcja Lidlowa (chyba za blisko tego Lidla mam), wycięte kwiaty kolorowe i czarne "We R Memory Keepers: Chalkboard, zawijasowy stempel i rozeta pod napisem - "Thank You": Aliexpress, no i emaliowane kropki dP Craft.




Karteczkę zgłaszam na wyzwanie Cherry Craft: Męska Praca


Pozdrawiam

Kwartet Wielkanocny

Karteczki powstały w mgnieniu oka i była to czysta przyjemność:)
Jednakże, trzeba przyznać że bazowy papier zrobił połowę roboty, a druga połowa zrobiła się sama gdy owieczki rozpierzchły się po lace.

Wykorzystałam: Papier w listki z Lidla kolekcja wielkanocna, to samo ze wstążkami:), owieczki stempelki (pokolorowane Copikami), zakupione na Aliexpress. Ogółem można by rzec, że takie trochę budżetowe te karteczki :D





Zgłaszam się do wyzwania Crafty Moly: Wielkanoc


Pozdrawiam

piątek, 20 marca 2020

Happy Easter

 Wielkanoc za pasem, a zatem jak już większość zapracowanych kartko-maniaczek i ja zaczęłam produkcje:)
Karteczka powędruje do szefostwa, ciężki teraz okres przed nimi, wiec choć możne ten mały skrawek papieru troszkę rozjaśni dzień.

Wykorzystałam: Kwadratową baze do kartek w kolorze ecru, tekturki: bazie i jajka, literki - Jolly & bright, papiery oraz tag Lacy Sunset i papierowe kwiatuszki - wszystko od Rapakivi. Dodatkowo babcine koronki (dosłownie zaiwanione z babcinej szuflady), żółta farba w atomizerze, natomiast brzegi przeciągnęte Distress Inkiem.





Karteczkę pragnę zgłosić na bingowe wyzwanie Rapakivi #89
linia: intensywny żółty - dratwa - bazie


Pozdrawiam